Zkoušky a kurzy

Rozdílová zkouška ke kvalifikaci Chůva pro děti v dětské skupině (69-073-M)

Zkouška je vhodná pro uchazeče, kteří v minulosti absolvovali Zkoušku profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Uplatnění jako chůva v dětské skupině. Díky této zkoušce je splněna i podmínka zdravotníka v dětské skupině. Zkouška je z oblastí, které jsou v obou kvalifikacích rozdílné, viz Obsah zkoušky, níže.

Cena
4400 Kč

Kurz první pomoci prezenčně

Kurz první pomoci je vedený lékařkou z Dětské nemocnice FN Brno, nabídne během 3 hodin všechna témata, se kterými se setkáme u první pomoci i u zkoušky profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení poviné školení docházky (69-017-M) či Chůva pro děti v dětské skupině ( 69-073-M). Zároveň tímto kurzem splníte povinnost dle zákona 247/2014 Sb. pro absolvování kurzu první pomoci pro pečující osoby v dětské skupině. Kurz je plný názorných ukázek, kde si každý vyzkouší umělé dýchání na figurínách dítěte, zprůchodnění dýchacích cest, zotavovací polohu, ošetření krvácení, zafixování zlomenin a mnoho dalšího. Maximální kapacita 8 osob zaručuje individuální přístup. Po ukončení kurzu získají účastníci certifikát o absolvování. Dopřejte si školení, který může zachránit život dítěte!

Cena
900 Kč

Kurz první pomoci online

Kurz první pomoci obsahuje názorná videa, přehledně zpracovaná skripta i závěrečný test k ověření znalostí v oblasti první pomoci. Tímto kurzem splníte povinnost dle zákona 247/2014 Sb. pro absolvování kurzu první pomoci pro pečující osoby v dětské skupině. Kurz je plný názorných ukázek, jako například, jak vést umělé dýchání, jak správně zprůchodnit dýchací cesty, udělat zotavovací polohu, ošetření krvácení, zafixování zlomenin a mnoho dalšího. Po úspěšném absolvování testu získají účastníci certifikát o absolvování.

Cena
550 Kč

Chůva pro děti v dětské skupině – rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz, který může být zakončen zkouškou profesní kvalifikace. Po jejím úspěšném absolvování Vás opravňuje k práci v dětské skupině a splňuje i podmínky na zdravotníka, dle zákona 247/2014 Sb. Kurz může být hrazen Úřadem práce, je tedy vhodný pro uchazeče z ÚP. Čeká Vás praxe v předškolním zařízení a dále studijní videa, skripta a testy k ověření znalostí.

Cena
11500 Kč

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky – rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz, který může být zakončen zkouškou profesní kvalifikace. Po jejím úspěšném absolvování Vás opravňuje k práci v dětské skupině a dalších předškolních zařízeních a opravňuje i k získání živnostenského oprávnění na vázanou živnost. Kurz je podporován z Úřadu práce. Čeká Vás praxe v předškolním zařízení a dále studijní videa, skripta a testy k ověření znalostí.

Cena
11500 Kč

Reference

Zkouška byla velmi dobře zorganizovaná, oceňuji, že vše proběhne během jednoho dne a na jednom místě. Ráno jsme dostali rozpis jednotlivých dílčích částí zkoušky, tedy jsme se mohli i psychicky připravit a věděli, kdy si třeba odběhnout na oběd. Zkoušející byli profesionální a tréma rychle odpadla. Určitě doporučuji předtím absolvovat kurz první pomoci.

Adéla C.

Já osobně jsem byla se spoluprací s Vámi velmi spokojena. Zkouška probíhala v přátelském prostředí, na profesionální úrovni. Studijní materiály Vámi zaslané byly srozumitelné a pro zkoušku dostačující. Obzvláště musím pochválit kurz první pomoci u dětí. Z mého pohledu byl velmi přínosný, dozvěděla jsem se spoustu nových informací a věřím, že bych dokázala první pomoc poskytnout. Pracovní uplatnění mám v mateřské škole, takže zkouška splnila svůj účel na sto procent.

Darina H.

Průběh zkoušky a celého dne byl velmi profesionální. Vše pečlivě připraveno, žádné zbytečné prodlevy. Zkoušející velmi příjemní, celá zkouška se nesla v duchu profesionální komunikace se sobě rovnými partnery, což jsem velmi ocenila. Věřím, že ostatní kolegové, kteří prošli zkouškou, měli stejnou zkušenost a přeji Vám spoustu dalších spokojených studentů ;)

Jana V.

Počet měst, kde zkoušíme
3
Počet zkoušejících
15
Počet účastníků
587